سری مرجع کنکور انتشارات کاگو ⚡ من و کتابام

ما اومدیم تا سری کتابای مرجع کنکور، مخصوص بچه های کنکوری، از انتشارات کاگو رو بررسی کنیم و ببنیم این کتاب دقیقا به چه دردی میخوره؟
هم اینکه یه کنکاشی بکنیم و ببینیم این مجموعه کتابا چه محتوایی داره و خوندنشون سودی برامون داره و تغییری رو توی روندمون به وجود میاره؟
اگر این سوالات واسه شما هم پیش اومده خوندن ادامه این مطلب از بانک کتاب من و کتابام رو از دست ندید اگر هم قصد خرید کتابی از سری کتابهای مرجع کنکور کاگو رو از من و کتابام رو دارید میتونید با انتخاب کتاب و کلیک روی دکمه افزودن به سبد خرید و نهایی کردن خریدتون از بانک کتاب من و کتابام، کتاب رو در سریع ترین زمان و با تخفیف ویژه همراه با ارسال رایگان درب منزلتون تحویل بگیرید. یادتون نره که برای خوندن نقد و تحلیل هر کتابی کافیه اسم کتاب مد نظرتون رو + من و کتابام جستجو کنید مثلا: تست فیزیک جامع تجربی کاگو من و کتابام.

کتابای مرجع کنکور کاگو چیه؟!

خب بریم سراغ بررسی مجموعه کتابای مرجع کنکور کاگو که این روزا طرفدار زیاد پیدا کرده. این سری کتابای کاگو مخصوص بچه های کنکوری طراحی شده و هر سه رشته ی نظری رو پوشش داده. این کتابا جزو بهترین کتابای جامعی هستن که برای تمام بچه های کنکوری وجود داره و به تنهایی کمکشون میکنه که بهترین نتیجه رو توی کنکور بگیرن.
اول اینکه کتابای مرجع کنکور کاگو طبق یک فرمولاسیون جالبی طراحی شدن که لازمه درموردش اطلاعات داشته باشیم. این کتابا یه بخش اصلی و اساسی به اسم TBC دارن که درواقع مفاهیم کلیدی این کتابا به حساب میاد. این مفاهیم کلیدی درواقع نکات مهم هر فصل هستن که به صورت یک یادآور برای شما نوشته شدن و میشه گفت کل محتوای این کتاب بر اساس TBC هاش طراحی و تالیف شده، از تست ها و مطالبش بگیر تا نکات و پیام های مشاوره ای، که در ادامه با همشون آشنا میشیم. همچنین پیام های مشاوره ای که ابتدای هر فصل برای شما طراحی شده کمکتون میکنه تا مطالعه ی راحت تری رو داشته باشین. بریم که یکم جزئی بشیم توی این مجموعه کتاب ...
این سری کتاب ها درواقع تمام مطالب کتاب درسی اون درس رو توی خودشون جادادن و یک واو رو هم جا ننداختن. این کتاب ها به فصل های مختلفی تقسیم شده و هر فصل هم بخش هایی رو توی خودش جا داده. در ابتدای هر درس یک درسنامه قرار داده شده که تمام مفاهیم مربوط به اون درس رو با بیان ساده و شیوا براتون توضیح داده. این درسنامه پر از نکات کلیدی و مفهومی هستش و با مثالایی که براتون زده کمکتون میکنه تا مباحث رو راحت تر درک کنید و ابهاماتتون از بین بره. این درسنامه حالت تقسیم بندی شده و تفکیکی داره. یعنی چی؟! یعنی اینکه مباحث رو چارت بندی کرده و به صورت نمودار و جدول یادگیری رو براتون راحت تر کرده. این درسنامه در صورت لزوم از شکل و تصاویر اصلی کتاب استفاده کرده تا روی حافظه دیداری شما کار کنه و کمکتون کنه که توی کنکور مشکلی با سوالات شکل و تصویر نداشته باشین.
بعد از هر درسنامه یکسری تست حول محور همون درس طراحی شده. این تست ها به صورت تالیفی و کنکوری در قالب سوالات کنکور هستن و از سوالات پرتکرار کنکورهای اخیر استفاده شده. این تست ها به دلیل تنوع و تعداد بالاشون شما رو با همه مدل تست از همه ی مفاهیم اون درس آشنا میکنن و همین کار باعث میشه که توی کنکور سوالی براتون ناآشنا نباشه. این تست ها تمامی اون درس رو پوشش دادن و همونطور که بهتون گفتم یه قالب کاملا استاندارد دارن. این تست ها بهتون کمک میکنن تا خودتونو برای کنکور آماده کنید و اگر مشکلی هم دارید با جواب دادن به این تست ها متوجهش بشین و مشکلتون رو برطرف کنید.
بعد از اتمام تست های کتاب وارد بخش پاسخنامه ی کاااااملا تشریحی این سری کتابا میشیم. پاسخنامه ی این مجموعه کتاب ها به شدت کامل و جامع هستش. یعنی چی؟! یعنی اینکه از صفر تا صد تمام سوالات رو براتون توضیح داده و سوالات رو با گزینه هاشون تحلیل کرده و کمکتون میکنه تا احیانا اگر مشکلی توی سوالی داشتین با مراجعه به پاسخنامه ی این کتاب به طور کل مشکلاتتون برطرف بشه. البته یک پاسخنامه کلیدی هم براتون قرار داده که صرفا اگر بخواین درستی یا غلطی جواباتونو چک کنید به این پاسخنامه سر بزنید.
در انتهای کتاب یک بخشی برای شما قرار داده شده که تحلیل کنکور سال گذشته هستش و سوالات کنکور درس مورد نظر رو هم تحلیل کرده. این تحلیل بهتون کمک میکنه تا با شیوه ی اجرایی سوالات کنکور آشنا بشین و با آمادگی و دانایی قبلی سر جلسه ی کنکور حاضر بشین.
در کل این مجموعه کتاب ها به دلیل به روز بودن و مطابقت بالا با کتاب درسی و کنکورسراسری خیلی بدردتون میخورن و چون که مباحث به صورت تحلیلی و نکته ای برای شما توضیح داده شدن کمکتون میکنن که به صورت کامل و عمیق با مطالب اون درس آشنا بشین و مستقیم روی کنکور تمرکز کنید. همچنین تست های این کتاب به دلیل تعداد و تنوع بالا خیلی بین بچه های کنکوری طرفدار دارن، چون که هم مطابق تغییرات جدید هستن و هم دقیقا در قالب کنکور طراحی شدن و همین موضوع باعث شده تا یک شبیه ساز خوب کنکور به حساب بیان. دیگه واقعا چی از این بهتر؟!

کتاب های مرجع کنکور چه ویژگی هایی دارن ؟؟

واقعا این سوال سختیه بچه ها. انقدر که این کتاب ویژگی هاش زیاده نمیدونم باید از کجا شروع کنم و دقیقا چیو اول براتون بگم؛ ولی بنظر من یکی از خفن ترین ویژگی های این مجموعه کتابا جامع بودنشه. جامع که میگم نه یه کتابی که مطالبش جامع باشه. جامع یعنی حتی یک واو رو هم از همون پایه دهم تا پایه دوازدهم جا ننداخته و تمام مطالب رو توی خودش جا داده. درسنامه ش دقیقا همون مطالب کتاب درسی و کنکوریه و تست هاش به حدی تنوع داره که شما دیگه هیچ سوالی سر جلسه ی کنکور شگفت زده تون نمیکنه. یا نکته های این کتاب که مو به مو از ریز ترین مفاهیم گرفته شده و برای شما به عمل اومده. این نکته ها به تنهایی خودشون کمک میکنن تا شما نصف راهو برین و مطالب جزئی رو هم به سادگی یاد بگیرین، دلیلشم زیاد بودن این نکات و بیان رسا و راحتیه که دارن. ولی در کل اگر بخوام چندتا از هزاااران ویژگی این مجموعه کتاب رو بهتون بگم میتونم به این ویژگی ها اشاره کنم:
1) درسنامه کامل و جامع با پوشش دهی سه سال دهم، یازدهم و دوازدهم
2) ارائه ی تست های متنوع با تعداد بالا در قالب سوالات کنکوری به صورت تالیفی و کنکوری
3) ارائه نکات مهم برای پیشرفت شما توی یادگیری و مطالعه
4) دارای پاسخنامه ی کاملا تشریحی با تشریح صفر تا صد هر سوال
5) تحلیل کنکور 1401 و 1401 برای بیشتر شدن آمادگی شما
6) با تغییرات جدید کتاب درسی و کنکور سراسری
7) ارائه ی پاسخنامه ی کلیدی در انتهای کتاب

چه زمانی کتاب های مرجع کنکور کاگو رو بخریم؟

خب رفقا از اونجایی که این مجموعه کتابا برای شما طراحی شدن تا کنکورتونو توی راحت ترین حالت ممکن پشت سر بزارین و با تسلط کامل سر جلسه حاضر بشین و جدای اون این کتابا به صورت جامع هستن برای همینم بهتره که از اول سال تحصیلی تهیه بشن و همونطور که کتاب درسیتون جلو میره شماهم این کتابو پیش ببرین و بعد از مطالعه ی درسنامه تستاشو حل کنین. البته میتونید در طول سال هم این کتابای تستو بگیرید و صرفا با جواب دادن به تستاش خودتونو برای کنکور آماده کنید و درواقع با یک شبیه ساز روبرو بشین. ولی خب اگر بخواین اصولی و روی قاعده این کتابهارو تهیه کنید و مطالعه کنید و درواقع برای کنکور آماده بشین بهتره که از همون قبل از شروع سال تحصیلی این کتابارو بگیرید و درس به درس باهاش پیش برین.

پر فروش ترین کتاب های مرجع کنکور کاگو چیه؟

خب اینم یکی دیگه از اون سوالای سختی که واقعا نمیدونم جوابش چیه، دلیلشم اینه که کتابای مرجع کنکور انقد طرفدار دارن که واقعا همشون به یک اندازه بین بچه های کنکوری خواهان دارن و پرفروشن. مخصوصا اینکه این کتابا همشون طبق یک فرمول مشترک طراحی شدن و همین موضوع هم باعث میشه تا کتابا همه یکی باشن و فقط دروس و محتوای مطلبیشون باهم فرق داشته باشه. ولی خب اگر بخوام کتابای مرجع کنکورو روی نمودار فروش ببرم به این نتیجه میرسم که کتابای تجربی مرجع کنکور فروش زیادی دارن و خب دلیلشم برمیگرده به متقاضیان کنکور. از اونجایی که کنکور تجربی متقاضی بیشتری نسبت به بقیه ی رشته ها داره برای همینم کتاباشون فروش بیشتری نسبت به کتابای بقیه رشته ها داره؛ ولی با این حال بقیه ی کتابای مرجع کنکور بین بچه ها به شدت پرطرفداره و دلیلشنم محتوای خفن و کاملیه که داره.

خرید سری کتاب های مرجع کنکور کاگو

با خرید سری کتاب های مرجع کنکور از انتشارات کاگو از بانک کتاب من و کتابام هم از بالاترین تخفیف بهره مند بشید و هم کتاب رو در کوتاه ترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید. همچنین میتونید به فروشگاه ما هم مراجعه کنید. سفارشات تهران کمتر از 24 ساعت با پیک موتوری و سفارشات شهرستان حداکثر 3 روز کاری بوسیله پست بدست شما میرسد. همچنین تمامی کتاب های کمک درسی از ناشران دیگر مثل خیلی سبز ، مبتکران، مشاوران، گاج و ... با تخفیف روی تمامی محصولات به صورت رایگان درب منزل تحویل بگیرید..

 

نمایش کامل متن نمایش متن کمتر
مرتب سازی بر اساس :
انتشارات