کتاب کمک آموزشی
قلم چی

کانون فرهنگی آموزش یا قلم چی رو میشه به عنوان اولین موسسه آموزشی خصوصی کشور نام گذاری کرد، سابقه آموزشی این موسسه امروز بیش از 30 سال شده و امروزه با کتابایی مثل دفتر برنامه ریزی به روش قلم چی، 10 آزمون طرح نو زیست شناسی قلمچی و 10 آزمون طرح نو شیمی قلم چی تو سبد کتابای کمک آموزشی خیلی از دانش آموزان و داوطلبان کنکور جایگاهش رو پیدا کرده.
تو این مقاله میخوایم هم قسمتی از تاریخچه این انتشارات رو بررسی کنیم هم سری کتابهای انتشارات قلم چی رو بررسی کنیم و ببینیم زرد قلم چی چه کتابیه و آبی قلم چی چه کتابی؟ یکم در مورد خود آقای قلم چی صحبت کنیم و ببینیم چند دسته مختلف کتاب کمک آموزشی تا به امروز توسط کانون فرهنگی آموزش به چاپ رسیده و کمی هم در مورد آزمون های این موسسه صحبت کنیم. با بانک کتاب من و کتابام همراه باشید.
انتشارات کانون فرهنگی آموزش یا قلم چی استارت کار خودش رو سال 1370 با هدف انتشار محتوای آموزشی زد و 2 سال بعد اولین سری آزمون های شبیه ساز منظم این موسسه در خیابان پاسداران تهران بین 100 دانش آموز دختر و پسر برگزار شد( با احتساب دانش آموزان نوبت صبح و عصر شاید به سختی تعداشون به 100 میرسید)، امروز اما بیش از 200000 نفر در آزمون های منظم این موسسه شرکت می کنند و آمادگی خودشون رو محک می زنند. جالبه بدونید امروز موسسه قلم چی بیش از 400 مرکز در سراسر کشور فقط برای هماهنگی آزمون ها و پشتیبانی از دانش آموزان داره. همچنین برند انتشارات قلم چی در سال 1392 به عنوان یکی از 10 برند برتر سال کشور انتخاب شد.
اما یه نکته دیگه راجع به انتشارات قلم چی اینه که این انتشارات وقف عام هستش و تمامی سود حاصل از فروش کتاب های کمک درسی یا شرکت در آزمون های آموزشی این موسسه، برای گسترش دانش و آموزش در سطح کشور خرج میشه. یعنی این مدارسی که این موسسه در سطح کشور و بیشتر مناطق محروم می سازه یا بورسیه تحصیلی دانش آموزان با استعداد مناطق محروم، همه اش با پول هایی بوده که ما و شما برای خرید کتاب های قلم چی خرج کردیم یا برای شرکت در آزمون های شبیه ساز کنکور قلم چی دادیم و این حس خوبیه!

خرید کتاب های قلم چی با تخفیف من و کتابام:

برای اینکه بتونید کتابای انتشارات قلم چی رو راحت و با تخفیف بخری و درب منزل تحویل بگیری کافیه بیایی تو سایت من و کتابام و هر کتابی رو که میخوای انتخاب کنی که میتونه کتابهای انتشارات قلم چی یا کتاب ناشرهای دیگه باشه مثل انتشارات خیلی سبز یا نشرالگو! اگر فصل جمع بندی هست و برای جمع بندی کنکور های اخیر به کتاب های زرد قلم چی نیاز دارید یا برای تست زدن احتیاج به یه منبع کامل دارید مثل آبی قلم چی دارید که هم تست های کنکور رو داشته باشه و هم پر از نمونه تست های تالیفی باشه، من و کتابام به عنوان بهترین بانک کتاب آنلاین اینجاس تا سفارش های شما رو در کمترین زمان و با کیفیت ترین راه ارسال براتون بفرسته. نکته مهم دیگه اینکه ضمانت سلامت کالا و تعویض کتاب معیوب تو من و کتابام همیشه برقراره.
یادتون باشه که کتابهای ناشران دیگه هم اینجا قابل خریده وهمه شون شامل تخفیف و ارسال رایگان میشه.

سری کتاب های قلم چی:

1) کتاب نوروز قلم چی
2) زرد قلم چی
3) آبی قلم چی
4) سه سطحی قلم چی
5) دوسالانه پرتکرار قلم چی
و ...

مدیر انتشارات قلم چی، آقای کاظم قلم چی:

بنیانگذار موسسه کانون فرهنگی آموزش آقای قلم چی متولد 1334 در تهران هستند و مدرک تحصیلی ایشون مهندسی معدن از دانشگاه تهران هستش. ایشون که از کلاس چهارم دبستان به دلیل شرایط بد مالی مجبور به کار کردن بود زمانی که تنها 36 سال داشت این موسسه رو راه اندازی کرد و 2 سال بعد هم ایده برگزاری آزمون های منظم رو اجرایی کرد.
به گفته خودشون تاثیر گذار ترین فرد زندگی ایشون مادرشون بوده. کسی که همزمان در کنار سرپرستی خانواده هم درس میخوند و هم درس میداد. مادری که با درس خوندن در مدارس شبانه حتی تا مقطع فوق لیسانس هم موفق شد بره و برای دکتری اقدام کرد اما متاسفانه عمرشون به دنیا نبود و به دلیل بیماری سرطان فوت کردند.
به گفته خودشون سال اول تعداد دانش آموزان کانون به زور به 100 نفر میرسید و ایشون هم تدریس می کرد، هم مشاوره میداد و هم سوالات آزمون ها رو طرح می کرد اما نتایج این 100 نفر به قدری درخشان بود که سال بعدش تعداد دانش آموزان کانون از 500 نفر هم عبور کرد و امروزه به این جایگاه رسیدند.

نمایش کامل متن نمایش متن کمتر
مرتب سازی بر اساس :
انتشارات
 • تست فارسی هشتم آبی قلم چی 6832
  تست فارسی هشتم آبی قلم چی 6832
  110,000 تومان
  83,600 تومان
 • تست شیمی دوازدهم آبی قلم چی 3113
  تست شیمی دوازدهم آبی قلم چی 3113
  400,000 تومان
  304,000 تومان
 • تست ریاضی دوازدهم آبی قلم چی 3115
  تست ریاضی دوازدهم آبی قلم چی 3115
  370,000 تومان
  281,200 تومان
 • تست فارسی نهم آبی قلم چی 6867
  تست فارسی نهم آبی قلم چی 6867
  140,000 تومان
  106,400 تومان