کتاب کمک آموزشی
خیلی سبز

اولش خیلی هم سبز نبود، سبز بود! سبز معمولی!! یه انتشارات معمولی با 2 تا دونه کتاب زیست شناسی اما با یه تفکر قوی پشتش !
الان بعد از گذشت نزدیک 20 سال واقعا پر رنگ شده اسمش هم بهش میاد دیگه ! خیلی سبز.
الان دیگه به جز اون کتاب های زیست شناسی جامع خیلی سبز، خیلی کتاب های دیگه اش هست که شما قطعا یکیش رو خریدی! شیمی جامع خیلی سبز، تست فیزیک جامع تجربی توانا خیلی سبز، ریاضی جامع رشته تجربی خیلی سبز، عربی جامع خیلی سبز، ادبیات فارسی جامع کنکور، علوم و فنون جامع خیلی سبز، زیست دوازدهم خیلی سبز و ... که همشون رو میتونید با تخفیف ویژه از من و کتابام بخرید. 
این فقط یه لیست کوتاهی از کلی کتاب خیلی سبز اونم فقط برای داوطلبین کنکور بود، انتشارات سبز چند سال پیش به پشتوانه 2 جوون خوش فکر و با سلیقه حالا یه انتشاراتی شده با بیش از 1700 عنوان کتاب کمک آموزشی ...
انتشارات خیلی سبز فعالیتش رو از سال 1381 شروع کرد و به همت آقایان امید و کمیل نصری در حال حاضر شاید بتوان گفت قوی ترین ناشر کمک آموزشی همراه با وسیع ترین سبد محصولی به شمار می رود. سبد محصولات خیلی سبز خیلی خیلی بزرگ شده و الان از سری کتاب تربچه که ویژه کودکان 3 تا 5 سال هست تا کتاب کنکوری تو این سبد پیدا میشه! ضمن اینکه اتاق فکر انتشارات خیلی سبز در تمام طول سال تحصیلی برای کمک به شما کتاب کمک آموزشی داره ، یعنی یه دانش آموز پایه دهمی میتونه کتاب تست خیلی سبز رو بخره و در طول سال استفاده کنه، اگر وسط سال حس کرد احتیاج به تست های سطح بالاتر داره میتونه از کتاب های نردبام استفاده کنه، وقتی به فصل امتحانات رسید از سری شب امتحان استفاده کنه و باسوالات سال های گذشته آشنا بشه، آخر سر هم با خوندن کتاب های جیبی تمام مباحث رو جمع بندی و مرور کنه 😊

خرید کتاب خیلی سبز با تخفیف من و کتابام:

اگر قصد خرید اینترنتی کتاب های خیلی سبز رو دارید یا برای انتخاب بهتر نیاز به تحلیل و بررسی کتاب های خیلی سبز دارید بانک کتاب من و کتابام میتونه بهتون کمک کنه تا با خیالت راحت هم به نقد کتاب ها دسترسی داشته باشید و هم بتونید اونا رو در سریعترین زمان و با بیشترین تخفیف و ارسال رایگان تهیه کنید.
در ضمن نه فقط انتشارات خیلی سبز بلکه تمامی کتاب های کمک درسی از ناشرهای دیگه مثل: گاج، قلم چی، منتشران، کاگو و ... در من وکتابام مورد بررسی قرار گرفته و به راحتی هم قابل سفارشه!

سری کتاب های خیلی سبز:

1) نردبام
2) تست
3) فصل آزمون
4) چند کنکور            
5) جمع بندی 
6) ماجراهای من و درسام
7) جی بی     
8) کتاب کار                 
9) پیشتاز         
و...

مدیران انتشارات خیلی سبز، دکتر ابوذر نصری و دکتر کمیل نصری :

برادران نصری جز اینکه اونقدر کتابای زیست سبز رو خوب می نوشتند (20 سال پیش) که حالا به پشتوانه همون کتاب ها به این سطح موفقیت رسیدند. اونا با اشراف کاملی که روی سلیقه تصویری دانش آموزان دارند تلاش می‌کنند تا با طنازی در متن‌های نوشتاری و استفاده از اسم‌های عجیب (شب امتحان، نردبام،ماجراهای من و درسام و ...) توجه مخاطبان را به سمت خود جلب کنند. البته که تا الان به نظر میرسه کاملا هم در این کار موفق بودند.
با این وجود نباید از نکات قوت کتاب‌های این انتشارات چشم پوشید که تلاش کرده سبک جدیدی از جواب‌های تشریحی را باب کنه و با کمک ابزار‌های روز مانند کتاب صوتی، توجه دانش آموزان را به سمت خود جلب کند.

آشنایی با چند مولف نام آشنای خیلی سبز:

رضا سبز میدانی:

مولف خیلی از کتاب های فیزیک انتشارات خیلی سبز و کلا مسئول گروه درس فیزیک در خیلی سبز با 25 سال سابقه تالیف و تدریس درس فیزیک. استاد سبز میدانی که قبل از انتشارات خیلی سبز هم با انتشارات اندیشه سازان همکاری می کرد بعد از این همه سال چم و خم فیزیک کنکور رو میدونه.

دکتر نیما سپهری:

اون دسته از داوطلبان کنکور که واسه درصد بالا تو درس شیمی دنبال کتاب خوب و دبیر خوب بودن اسم دکتر سپهری رو شنیدن. مولف چندین کتاب شیمی با همکاری انتشارات خیلی سبز که سرآمد همکاریشون هم تست شیمی 12 بوده.
دکتر سپهری که خودشون فارغ التحصیل رشته داروسازی از دانشگاه تهران هستند، در کنار آموزش و تدریس تمرکز ویژه ای هم روی داروسازی و علی الخصوص داروهای ضد سرطان گذاشتن.

رضا کیاسالار:

البته که استاد رضا کیاسالار خیلی هم نیازی به معرفی نداره، اما نمیشد تو این صفحه اسمی ازشون نباشه. یه دبیر کاملا مسلط روی زبان انگلیسی که چند کتاب با همکاری خیلی سبز تالیف کردند و خوشمزه ترین دستپختشون هم قطعا زبان جامع خیلی سبز هستش. استاد کیاسالار بیش از 25 سال هست که زبان تدریس می کنه و جالبه بدونید خودشون سال های 65 و 66 پشت نیمکت های Cambridge نشستند و دوره های زبان انگلیسی رو از نزدیک نزدیک دیدند.

نمایش کامل متن نمایش متن کمتر
مرتب سازی بر اساس :
انتشارات
 • جی بی فارسی دوازدهم خیلی سبز
  جی بی فارسی دوازدهم خیلی سبز
  69,000 تومان
  56,580 تومان
 • جی بی حسابان دوازدهم خیلی سبز
  جی بی حسابان دوازدهم خیلی سبز
  69,000 تومان
  56,580 تومان
 • علوم دوم دبستان پیشتاز خیلی سبز
  علوم دوم دبستان پیشتاز خیلی سبز
  198,000 تومان
  162,360 تومان
 • تست روان شناسی یازدهم خیلی سبز
  تست روان شناسی یازدهم خیلی سبز
  290,000 تومان
  237,800 تومان
 • سررسید پلنر صورتی 1403 خیلی سبز
  سررسید پلنر صورتی 1403 خیلی سبز
  216,000 تومان
  177,120 تومان
 • جی بی حسابان یازدهم خیلی سبز
  جی بی حسابان یازدهم خیلی سبز
  69,000 تومان
  56,580 تومان
 • جی بی دین و زندگی دهم خیلی سبز
  جی بی دین و زندگی دهم خیلی سبز
  69,000 تومان
  56,580 تومان