کتاب کمک آموزشی
مهر و ماه

اگه قرار باشه معرفی انتشارات مهر و ماه رو با 3 تا کتاب شاخص و پرفروش شروع کنیم ما میگیم هوش کمپلکس پنجم و ششم، کنکوریوم تجربی و ریاضی تجربی مهروماه. هر چند که اگه قرار باشه کتابای پر فروش و شاخص مهروماه رو بنویسیم قطعا لیستمون خیلی بلند بالاتر از اینا میشه.
انتشارات مهروماه کار خودش رو با مدیریت آقای اختیاری سال 1384 آغاز کرد و خیلی زود تونست طرفدارای خودش رو پیدا کنه.
اون زمان کتابای مهروماه اولین کتابایی بودند که آموزش به سبک نمودار درختی رو باب کرده بودند و همین نکته باعث شد خیلی زود جا بیوفته. علاوه بر این مهروماه از یه سری کتاب رونمایی کرد که اسمشون رو گذاشته بود لقمه !! کتابایی که در عین این که تمامی نکات کتاب رو داشتند اما سایزشون جیبی بود. خوش دست، خوش محتوا و خوراک جمع بندی! جا داره بگیم آخرین ویرایش تمامی عناوین لقمه و لقمه نهایی و لقمه طلایی مهروماه رو میتونید از من و کتابام تهیه کنید.🤗
این بود که انتشارات مهروماه تونست با همین سلیقه تو تولید محتوا و همچنین شناخت نیاز مخاطب الان با گذشت نزدیک 20 سال از آغاز فعالیتش جایگاه خودش رو ثابت کنه و خیلی هم کتابای خوبی داره انصافا ... 😉
مهروماه هم از اون دسته ناشرایی که دست به دست مخاطباش از اول سال تا آخر سال میره و دستشون رو تو مقاطع حساس ول نمی کنه، یعنی برای تمام مواقع سال کتابی داره که شما رو طبق برنامه به سمت بهترین نتیجه هدایت کنه. برای مثال شما اگر داوطلب کنکور رشته انسانی باشی آغاز سال میتونی از کتاب های جامع مثل اقتصاد جامع و فلسفه جامع استفاده کنی. بعدش که امتحانای ترم اول رو دادی میتونی از سری جمع بندی و سری لقمه استفاده کنی تا کم کم برای کنکورت آماده شی. بعد از عید هم که خوندن و جمع بندی ها تموم شد با استفاده از کنکوریم انسانی میتونی خودت رو تو هوشمندانه ترین پک شبیه ساز کنکور محک بزنی و برای خودت کارنامه آنلاین صادر کنی و ببینی اوضاع چجوریه!

خرید کتاب های انتشارات مهروماه:

اگر قصد خرید کتاب های انتشارات مهروماه با تخفیف بالا و ارسال رایگان رو دارید یا اگر میخواید به تحلیل و بررسی تمام کتب کمک آموزشی دسترسی سریع داشته باشید من و کتابام در خدمت شماست. نه فقط کتاب های انتشارات مهروماه، بلکه تمامی ناشران کمک آموزشی مثل خیلی سبز، گاج، مبتکران، الگو و ... کتابهاشون رو در سایت من و کتابام قرار دادند تا بتونید به راحتی و با ضمانت اصالت و بازگشت کالا هر کتابی رو که خواستید تهیه کنید.

سری کتاب های مهروماه:

1) کار و تست
2) تیزهوشان
3) تست جامع
4) لقمه طلایی
5) پاور تست
6) آموزش فضایی
7) درس پک
8)کنکوریوم
9) لقمه
10) جمع بندی مهروماه
11)دفترچه کنکور مهروماه
12)آزمونیوم پلاس
و ...

مدیر انتشارات مهروماه، دکتر اختیاری:

متولد سال 1357 درتهران، که با رتبه 11 در کنکور سراسری سال 73 وارد دانشگاه علوم پزشکی شد.
10 سال بعد با معدل الف مدرک دکترای عمومی خودش رو دریافت کرد و همون سال ها بود که کم کم تدریس رو هم شروع کرده بودند، تدریس درس زیست شناسی و مشاوره و برنامه ریزی کنکور در مدارس برتر و صاحب نام تهران. آوازه جزوات ایشون به حدی بین بچه ها پخش شد که دکتر اختیاری تصمیم گرفت جزوه زیست شناسی خودش رو که به روش نمودار درختی نوشته بود به چاپ برسونه و این میشه اولین گام های دکتر اختیاری برای انتشارات مهروماه. اما فعالیت انتشارات مهروماه هیپچوقت باعث نشد تا دکتر اختیاری از مسیری که برای خودش ترسیم کرده ذره ای خارج باشه و تقریبا تمام موفقیت هایی رو که میشد تو رشته خودش رو کسب کرد.
از عضویت در هیات علمی علوم اعصاب کاربردی پژوهشکده علوم شناختی تا معاونت آزمایشگاه ملی نقشه برداری از مغز ایران و نوشتن بیش از 100 مقاله علمی و تربیت ده ها دانشجوی فوق لیسانس و دکتری ...


آشنایی بیشتر با مولفان انتشارات مهروماه:

گروه هومان:

2 – 3 سالی هست که انتشارات مهروماه کتاب های خودش برای داوطلبان کنکور رشته انسانی رو با هم وسواس بیشتری چاپ می کنه و هم اینکه عناوین زیادی به سبد رشته انسانی خودش اضافه کرده.
این اتفاقات با همکاری گروه هومان بوده، گروهی که تخصصی رو رشته انسانی کار می کنه و به گواه دانش آموزان گروه کار بلدی هم هستند. برای خوندن تحلیل و بررسی کتاب فلسفه جامع مهروماه با همکاری هومان و خرید کتاب از من و کتابام با ارسال رایگان و تخفیف بالا میتونید کتاب رو وارد سبد خرید خودتون کنید.


مهندس مصطفی باقری:

مولف پر فروش ترین کتاب هوش و آزمون های استعداد درخشان یعنی هوش کمپلکس ششم دبستان
- مبتكر و بنیان گزار جهانی ریاضیات سریع MBM
- کسب رتبه 13 کنکور سراسری سال 77
- رییس هیات علمی مرکز هوش پارسیان

 

 

 

نمایش کامل متن نمایش متن کمتر
مرتب سازی بر اساس :
انتشارات
 • لقمه هندسه دهم مهروماه
  لقمه هندسه دهم مهروماه
  69,000 تومان
  55,200 تومان
 • سمپادیوم ششم دبستان مهروماه
  سمپادیوم ششم دبستان مهروماه
  450,000 تومان
  360,000 تومان
 • لقمه ریاضی و آمار دهم مهروماه
  لقمه ریاضی و آمار دهم مهروماه
  69,000 تومان
  55,200 تومان
 • لقمه هندسه دوازدهم مهروماه
  لقمه هندسه دوازدهم مهروماه
  69,000 تومان
  55,200 تومان