کتاب کمک آموزشی
مبتکران

انتشارات مبتکران از باسابقه ترین و قدیمی ترین ناشرین کتب کمک آموزشی به حساب میاد. کار کردن با مولفان برجسته مثل دکتر شهاب اناری، استاد حمید طالب تبار و مهندس بازرگان و همچنین چاپ کتابایی مثل زبان جامع اناری یا شیمی دهم تک جلدی تست بازرگانی مبتکران، فارسی یازدهم طالب تبار، فیل شیمی دوازدهم، شیمی دوازدهم بازرگان (که همشون رو با تخفیف دائمی و ارسال رایگان می تونید از من و کتابام تهیه کنید) جای خودش رو به راحتی تو سبد خرید کنکوری ها باز کرده و علاوه بر این چند سالی هم هست با مجموعه های مرشد و رشادت وارد رقابت کتاب کمک آموزشی در مقطع دبستان و متوسطه اول هم شده.
انتشارات مبتکران همیشه پیشرو در نشر انواع کتاب کمک آموزشی از آموزش و تمرین گرفته تا تست هایی در سطح المپیاد بوده و چه در نظام آموزشی قدیم (5-3-4) و چه در نظام آموزشی جدید (6-3-3) کتابهایی با بالا ترین سطح کیفی به چاپ رسانده.
شرکت آموزشی و انتشاراتی مبتکران در کنار نشر کتب کمک آموزشی در مقطع پیش دبستانی، دبستان، متوسطه اول و متوسطه دوم کتابهایی با برند میچکا برای کودکان و همچنین عناوینی برای استفاده دانشجویان نیز تالیف کرده و به چاپ رسانده.
گستردگی موضوعی کتاب های انتشارات مبتکران باعث شده تمامی دانش پژوهان و دانش آموزان رو مخاطب محصولات خودش قرار بده. کتاب های دائرةالمعارف و فرهنگ لغات - کتاب‌های دانشگاهی - کتاب‌های ورزشی - کتاب‌های کودک و نوجوان -کتاب‌های آموزشی و کمک آموزشی.
مبتکران در سال‌های ۱۳۷۵ و ۱۳۸۷ و ۱۳۸۸ از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان ناشر نمونهٔ کشور انتخاب شده‌است. این نشر در جشنواره کتاب‌های کمک آموزشی رشد (وزارت آموزش و پرورش) نیز در سال‌های ۱۳۸۶ و ۱۳۹۰ به عنوان ناشر برگزیده شناخته شد. تعدادی از کتاب‌های این انتشارات در کتابنامه‌های رشد وزارت آموزش و پرورش به عنوان کتاب مناسب معرفی شده‌اند.

خرید کتاب مبتکران با تخفیف من و کتابام:

برای اینکه بتونی کتابای انتشارات مبتکران مثل شیمی یازدهم تک جلدی تست بازرگانی مبتکران یا کتاب زبان انگلیسی جامع کنکور اناری مبتکران رو راحت خرید کنی و دم در خونه تحویل بگیری کافیه بری تو سایت من و کتابام و هر کتابی که میخوای انتخاب کنی که میتونه کتابهای انتشارات مبتکران یا کتابهای ناشر های دیگه باشه مثل خیلی سبز یا گاج! من و کتابام به عنوان خفن ترین بانک کتاب آنلاین کشور اینجاس تا سفارش های شمارو در کمترین زمان و با کیفیت ترین راه ارسال براتون بفرسته.
یادتون باشه که همه کتابهای ناشران دیگه هم اینجا قابل خریده و همه شون شامل تخفیف و ارسال رایگان میشه.

دسته بندی مجموعه کتاب های انتشارات مبتکران :

1) رشادت 
2) مرشد
3) فیل
4) فارسی طالب تبار
5) علوم قنبری       
6) زبان انگلیسی اناری
7) شهاب             
8) ریاضی انصاری                   
9) شیمی بازرگان 
و...       

مدیر عامل انتشارات مبتکران:

مهندس یحیی دهقانی مدیر عامل محترم انتشارات مبتکران از سال 1365 فعالیت فرهنگی خودش رو آغاز کرد . و جالبه بدونید در اولین گام کار خودشون رو با تولید پوشه مورد نیاز دانش آموزان در مدارس آغاز کردند و امروز بعد از گذشت 35 سال بیش از 3000 عنوان کتاب از پیش دبستانی تا کنکور به چاپ رسوندند.

آشنایی بیشتر با چند مولف نام آشنای انتشارات مبتکران:

شهاب اناری:

دکتر شهاب اناری، از بهترین اساتید کنکور کشور تو درس زبان انگلیسی هستند که دی وی دی‌های آموزشی و کتاب‌های تألیفی شان همیشه از بهترین منابع برای موفقیت در درس زبان انگلیسی بوده است. بدون شک همه داوطلبان و دانش‌آموزان با سوابق درخشان این استاد آشنا هستند. کتابهایی مثل زبان انگلیسی از پایه هفتم تا یازدهم بخ صورت تک پایه و همچنین زبان جامع اناری و زبان تخصصی دو جلدی. همکاری دکتر اناری با انتشارات مبتکران به تالیف کتاب های زبان خلاصه نشده و باعث چاپ چند کتاب رشد فردی هم شده. 123 بدرخش و از تخصص به درآمد.

مهندس بازرگانی:

یکی از شناخته شده ترین چهره های درس شیمی در سطح کشور است. وی در مجموع با سابقه ای حدود سه دهه تدریس و تالیف کتاب های شیمی جزیی از بزرگان شیمی کنکور ایران محسوب میشود. کتاب های فوق العاده قوی شیمی دوم و سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی در نظام قدیم اسم بهمن بازرگانی را به عنوان بهترین استاد شیمی کنکور سر زبان ها انداخت. کتاب های نظام جدید شیمی دهم، یازدهم و دوازدهم مبتکران همراه با کتاب های فیل شیمی وی همچنان جزو پرفروش ترین کتاب های شیمی کنکور است. کاری که مهندس بازرگان می کنه واقعا قابل تقدیره. بیش از 30 ساله که کتاب شیمی تالیف ایشون پر فروش ترین کتاب شیمیه بازاره.

 

نمایش کامل متن نمایش متن کمتر
مرتب سازی بر اساس :
انتشارات
 • ریاضی اول دبستان رشادت مبتکران
  ریاضی اول دبستان رشادت مبتکران
  268,000 تومان
  203,680 تومان
 • علوم اول دبستان رشادت مبتکران
  علوم اول دبستان رشادت مبتکران
  150,000 تومان
  114,000 تومان
 • فارسی اول دبستان رشادت مبتکران
  فارسی اول دبستان رشادت مبتکران
  315,000 تومان
  239,400 تومان
 • علوم دوم دبستان رشادت مبتکران
  علوم دوم دبستان رشادت مبتکران
  190,000 تومان
  144,400 تومان
 • فارسی دوم دبستان رشادت مبتکران
  فارسی دوم دبستان رشادت مبتکران
  243,000 تومان
  184,680 تومان
 • علوم سوم دبستان رشادت مبتکران
  علوم سوم دبستان رشادت مبتکران
  182,000 تومان
  138,320 تومان
 • 1100 تست ریاضی سوم دبستان مبتکران
  1100 تست ریاضی سوم دبستان مبتکران
  290,000 تومان
  220,400 تومان
 • ریاضی پنجم دبستان مرشد مبتکران
  ریاضی پنجم دبستان مرشد مبتکران
  250,000 تومان
  190,000 تومان
 • علوم پنجم دبستان رشادت مبتکران
  علوم پنجم دبستان رشادت مبتکران
  219,000 تومان
  166,440 تومان