کتاب کمک آموزشی
مشاوران آموزش

ناشر تخصصی رشته انسانی! معنی این جمله مخاطب انتشارات مشاوران رو به خوبی مشخص می کنه. ناشری که انحصارا برای دانش آموزان رشته انسانی کتاب تالیف و چاپ می کنه، شاید به همین دلیل هم باشه که کتاب فلسفه و منطق جامع کنکور مشاوران و روانشناسی جامع کنکور مشاوران آمار فروش خیلی خوبی داشته باشه. همین الان میتونید تحلیل و بررسی این کتاب ها و مقایسه اش با کتاب های انتشارات خیلی سبز و گاج رو تو من و کتابام بخونید.
اما در چند سال اخیر این انتشارات علاوه بر کتاب های رشته انسانی برای دروس عمومی هم کتاب های خوبی به بازار عرضه کرده که شاید معروف ترینش کتاب و‌‌‌‌‌‌‌‌‌نترسیم از متن کیاسالار مشاوران آموزش که با همکاری رضا کیاسالار نوشته شده.
شاید بهترین متن برای معرفی انتشارات مشاوران متنی باشه از زبان آقای وحید تمنا، مدیر مسئول انتشارات مشاوران آموزش که در ادامه آورده شده:
سال ۷۸ بود. بازار نشر کشور، پر بود از کتاب های رشته ریاضی و تجربی. مثلا اگر می خواستی یک کتاب زیست شناسی بخری، می توانستی حداقل ۴۰ عنوان پیدا بکنی، هیچ ناشری را پیدا نمی کردی. چرا؟ به این دلیل که تصور ناشران این بود که دانش آموز علوم انسانی، کتاب نمی خرد! و از طرف دیگر، تصور عمومی در آن سال ها این بود که علوم انسانی مهم نیس!
سال ۷۹، بخش انتشارات موسسه مشاوران آموزش، تأسیس شد و در همان سال اول،۹ کتاب چاپ کرد.
یادم هست که در نمایشگاه بین المللی کتاب در همان سال ها، همکاران ناشرم، می گفتند: نمیخواهید در ریاضی و تجربی کتاب بدهید؟ و این جمله به این معنا بود: رشته علوم انسانی که نمی فروشد! سال ۸۵ انتشارات مشاوران آموزش با فاصله ای بسیار معنادار مهمترین نشر آموزشی و کمک آموزشی علوم انسانی کشور بود. ما اعتماد کردیم بر آنچه درست می دانستیم.اعتماد کردیم بر رشتۀ علوم انسانی و دانش آموزان علوم انسانی و بعد از ما ناشران دیگر نیز در این عرصه کتاب دادند این حرف ها را گفتم که بگویم:
۱- باور دارم که تلاش ما در این سال ها، باوری را پرورش داد که علوم انسانی را باید جدی گرفت
۲- می دانم که تغییری بنیادین در تدوین کتاب های آموزشی رشته علوم انسانی ایجاد کردیم و آن، بر اساس این باور بود که بگوییم تمامی درس های علوم انسانی جدی است و فقط برای ادبیات و عربی و ریاضی و منطق و فلسفه کتاب آموزشی ننویسید بلکه دروس دیگر نیز مهم هستند.
۳- از همه مهم تر این نهال را کاشتیم و امیدواریم هر چه زودتر به درختی پربار تبدیل شود که دروس علوم انسانی، دروس حفظی نیست.
و آرزویم چیست؟
آرزویم این است که دانش آموزان علوم انسانی و دبیران علوم انسانی، این را بدانند که«نوشتن برای علوم انسانی» آن چیزی است که دوست داشتم و دوست داشتیم به بهترین شکلش انجام داده باشیم و امیدوارم موفقیت نسبی در این راه کسب کرده باشیم.

خرید کتابهای انتشارات مشاوران:

اگر میخواید کتابهای انتشارات مشاوران مثل اقتصاد جامع کنکور مشاوران رو با تخفیف ویژه و ارسال رایگان دریافت کنید کافیه به بانک کتاب من و کتابام مراجعه کنید و کتاب رو به سبد خریدتون اضافه کنید و خریدتون رو نهایی کنید.
همچنین به جز انتشارات مشاوران کتاب های تمامی ناشران کمک آموزشی هم توی بانک کتاب من و کتابام موجوده مثل: خیلی سبز، گاج، نشر الگو، قلم چی، دریافت، مبتکران، مهروماه و ... .
همچنین لازمه بدونید که من و کتابام ضمانت دائمی سلامت کالا و تعویض کتاب معیوب داره، یعنی شما حتی اگر 6 ماه بعد از خریدتون متوجه بشید کتابتون مشکل داره کتاب براتون تعویض میشه و هزینه رفت و برگشت کتاب هم به عهده ماست.
ضمنا حتی اگر مایل به خرید کتاب هم نبودید و فقط میخواستید نقد و تحلیل کتابی رو بخونید کافیه اسم کتاب رو + من و کتابام در گوگل سرچ کنید تا به بررسی کامل کتاب مورد نظرتون دسترسی پیدا کنید، مثلا: 1000 تست فیزیک نشر دریافت من و کتابام.

سری کتاب های انتشارات مشاوران:

1) آموزش و تست مشاوران
2) موضوعی مشاوران
3) آموزش و تست جامع مشاوران
4) تیزشیم مشاوران
5) هایلایت مشاوران
و...

آشنایی با مولفان نام آشنای مشاوران:

رضا کیاسالار:

مولف کتاب و نترسیم از متن، البته که استاد رضا کیاسالار خیلی هم نیازی به معرفی نداره، اما نمیشد تو این صفحه اسمی ازشون نباشه. یه دبیر کاملا مسلط روی زبان انگلیسی که کتاب موضوعی درک مطلب انگلیسی شون به نام نترسیم از متن با همکاری انتشارات مشاوران تالیف شد. استاد کیاسالار بیش از 25 سال هست که زبان تدریس می کنه و جالبه بدونید خودشون سال های 65 و 66 پشت نیمکت های Cambridge نشستند و دوره های زبان انگلیسی رو از نزدیک نزدیک دیدند.

 

نمایش کامل متن نمایش متن کمتر
مرتب سازی بر اساس :
انتشارات
 • تستیک جغرافیا دهم مشاوران
  تستیک جغرافیا دهم مشاوران
  150,000 تومان
  120,000 تومان
 • تستیک تاریخ یازدهم مشاوران
  تستیک تاریخ یازدهم مشاوران
  190,000 تومان
  152,000 تومان
 • تستیک دین و زندگی دهم مشاوران
  تستیک دین و زندگی دهم مشاوران
  60,000 تومان
  48,000 تومان
 • موضوعی عروض و قافیه مشاوران
  موضوعی عروض و قافیه مشاوران
  170,000 تومان
  136,000 تومان
 • تستیک فارسی یازدهم مشاوران
  تستیک فارسی یازدهم مشاوران
  110,000 تومان
  88,000 تومان
 • دین و زندگی دوازدهم مشاوران
  دین و زندگی دوازدهم مشاوران
  95,000 تومان
  76,000 تومان
 • کار منطق دهم مشاوران
  کار منطق دهم مشاوران
  200,000 تومان
  160,000 تومان
 • تستیک فارسی دهم مشاوران
  تستیک فارسی دهم مشاوران
  92,000 تومان
  73,600 تومان