کتاب کمک آموزشی
نشر الگو

انتشارات نشر الگو، قطعا یه دانش آموز کنکوری به واسطه کتابایی مثل قرابت معنایی الگو، شیمی دوازدهم الگو یا زیست جامع دهم الگو آشنایی با این انتشارات داره! اصلا فکر میکنم از هر 100 تا داوطلب کنکور 94 تاشون واسه درس ادبیاتشون از کتابای استاد عبدالمحمدی استفاده می کنند 😁 کتاباشون یه جوریه که وقتی در طول سال کتاب رو میخونی واقعا ته دلت رو قرص می کنه! شما هم چه جز اون 94% باشید چه نه! میتونید هر کتابی خواستید از من و کتابام سفارش بدید و درب منزل تحویل بگیرید... اما

درباره انتشارات الگو:

نشر الگو سال 84 تاسیس شد و در ابتدای کارش هم بیشتر روی کتابای تیزهوشان و المپیاد متمرکز بود تا اینکه رفته رفته سبد محصولشون رو گسترش دادند و حتی از سری موج آزمون به تازگی کتابایی رو هم برای بچه های رشته انسانی تالیف کردن. سری کتاب های الگو رو جدا جدا مورد بررسی قرار دادیم اما یه نکته اینجا بهتون بگیم، اونم این که قبل از خرید کتاب برای درس هایی مثل ادبیات فارسی و زیست شناسی حتما حتما کتاب های انتشارات الگو رو جزء انتخاباتون قرار بدید و اتفاقا اولویتتون هم باشه ضرر نمی کنید 😉

خرید کتابهای انتشارات نشر الگو :

برای اینکه بتونی نقد و تحلیل کتابای انتشارات نشر الگو مثل قرابت معنایی جامع کنکور نشر الگو یا موج آزمون فیزیک پایه دهم و یازدهم رشته تجربی نشر الگو رو بخونی و از نظر باقی داوطلب ها هم استفاده کنی میتونی هر کتابی رو که میخوای تو گوگل سرچ کنی و آخرش من و کتابام رو اضافه کنی مثلا آرایه های ادبی نشر الگو من و کتابام و همچنین برای اینکه با یه کلیک ( یه کلیک بیشتر میشه قطعا 🥶) کتاباتو بخری و دم در خونه تحویل بگیری کافیه بری تو سایت من و کتابام و هر کتابی که میخوای انتخاب کنی که میتونه کتابهای انتشارات نشر الگو یا کتابهای ناشر های دیگه باشه مثل مشاوران یا مبتکران ! من و کتابام به عنوان کامل ترین بانک کتاب آنلاین کشور اینجاس تا سفارش های شمارو در کمترین زمان و با کیفیت ترین راه ارسال براتون بفرسته.
یادتون باشه که همه کتابهای ناشران دیگه هم اینجا قابل خرید هست و همه شون شامل تخفیف و ارسال رایگان میشه.

سری کتاب های انتشارات نشر الگو :

1) تیزهوشان
2) آموزش و تست
3) 3 بعدی
4) مبحثی
5) موج آزمون 
6) زیست نسل جدید
7) جمع بندی
و...

آشنایی با چند مولف نام آشنای نشر الگو:

استاد علیرضا عبدالمحمدی:

تو بحث ادبیات و زبان فارسی کنکور و خصوصا 5 بحث ( آرایه، دستور، قرابت، لغت و املا و تاریخ ادبیات) قطعا حرف اول رو میزنند. یه مولف و دبیر فوق العاده با مدرک تحصیلی فوق لیسانس زبان و ادبیات فارسی و با سابقه درخشان در مدارس نمونه و استعداد های درخشان و برگزاری همایش های بزرگ کشوری و تالیف در مجموع بیش از 40 کتاب کمک آموزشی.

دکتر اشکان هاشمی:

مولف کتاب های زیست شناسی پایه دهم و یازدهم و دوازدهم نشر الگو، موج آزمون زیست شناسی نشر الگو، فارغ التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه شهید بهشتی و با سابقه ای نزدیک به 30 سال در امر تدریس زیست شناسی. نکته ی جالب در مورد دکتر هاشمی اینه که ایشون اولین کتاب خودشون رو سال 79 چاپ کردن یعنی زمانی که هیچ کدوم از کنکوری های امسال هنوز به دنیا نیومده بودن (دوستان خواهشا تو بخش نظرات ننویسید ولی ما یه فامیل داریم متولده 78 ئه و امسال کنکور داره، مرسی)

آشنایی با دیگر محصولات از تیم نشر الگو:

علاوه بر چند برند لوازم التحریر مثل آرامی و کرند که از همین تیم و دپارتمان هست الگو برای کودکان و نوجوانان هم بازی فکری تولید می کنه و هم کتاب چاپ می کنه با تصویر برداری های جذاب و خوشگل. نشر هوپا!
نشر هوپا که از سال 92 کار خودش رو با تولید بازی فکری شروع کرد کم کم وارد حوزه کودک و نوجوان هم شد و اتفاقا با استقبال خوبی هم مواجه شد و جای خودش رو تو دل گروه سنی نوجوان باز کرد، انتشارات هوپا علاوه بر ترجمه بهترین کتاب های روز دنیا از نویسندگان داخلی هم حمایت می کنه تا برای نویسندگان حوزه کودک و نوجوان داخلی هم انگیزه ایجاد بشه. علاوه بر داستان های قشنگ و روز دنیا کتاب های انتشارات هوپا تصویرسازی بسیار بسیار قوی ای هم دارند.
شما هم هر زمان که هوس کردید کتابای هوپا رو بخونید میتونید از بانک کتاب من و کتابام سفارش بدید.
راستی پیشنهاد ما به شما: سری کتاب های 4 سابقه دار، خانه درختی، تام گیتس و کارآگاه سیتو

 

 

 

 

 

نمایش کامل متن نمایش متن کمتر
مرتب سازی بر اساس :
انتشارات
 • هندسه جامع جلد دوم نشر الگو
  هندسه جامع جلد دوم نشر الگو
  170,000 تومان
  136,000 تومان
 • موج آزمون شیمی دوازدهم نشر الگو
  موج آزمون شیمی دوازدهم نشر الگو
  410,000 تومان
  328,000 تومان
 • جمع بندی شیمی دوازدهم نشر الگو
  جمع بندی شیمی دوازدهم نشر الگو
  160,000 تومان
  128,000 تومان
 • حسابان دوازدهم سه بعدی نشر الگو
  حسابان دوازدهم سه بعدی نشر الگو
  280,000 تومان
  224,000 تومان
 • هندسه دوازدهم تست نشر الگو
  هندسه دوازدهم تست نشر الگو
  240,000 تومان
  192,000 تومان
 • 200,000 تومان
  160,000 تومان
 • ریاضی دوازدهم تست نشر الگو
  ریاضی دوازدهم تست نشر الگو
  300,000 تومان
  240,000 تومان
 • حسابان دوازدهم تست نشر الگو
  حسابان دوازدهم تست نشر الگو
  350,000 تومان
  280,000 تومان
 • 170,000 تومان
  136,000 تومان